Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


Saç Ekiminde Ekilen Saçlar Doğal Görünür Mü?

Uygun bir saç ekimi tekniği ile yapılan cerrahi operasyonun saç ekim operasyonlarında doğal gözükmesi mümkündür. Buradaki bahsetmiş olduğumuz doğallık %100 oranındaki doğallık değildir. Yüz hatlarınıza uygun yapıyla planlanmış saç çizgisiyle ekilen saçların doğal gözükebilmesi doğrudur. Sizlere belli bir mesafe içerisinden bakan normal insanların sizlerde her hangi bir operasyon, bir saç ekimi yapılmamış olduğunu anlamaması estetik cerrahi dalının esas kriteri arasındadır. Saç ekimi operasyonlarında kanal açma işlemi çok önemlidir. Ekilecek olan köklerin yönünü, açısını, çıkış doğrultusunu ve sıklığını belirleyen aşamadır. Bu aşamanın bir uzman bir hekim tarafından yapılması veya bu işle çok ciddi bir deneyimi olan hekim tarafından yapılması doğal görünüme oldukça katkıda bulunacaktır. Bunun yanında fue saç ekimi tekniği ile alınan saç kökleri biraz daha ince ve doğala yakın bir görünüm sağladığı için ekim sonrasında daha önceden eski yöntemlerde rastlanılan çukurlar, delikler ve daha kalın bir saç teli görüntüsü artık son zamanlar içerisinde çok karşımıza çıkan durumlar içerisinde değildir.


Ekilen saçların doğal olması ve dışarıdan sizlere bakıldığı zaman anlaşılmaması için doktor seçiminiz oldukça önem arz etmektedir. İlgilenmiş olduğunuz doktorun daha önceden birçok saç cerrahi operasyonu gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. İlgilenmiş olduğunuz doktorunuzdan muhakkak daha önceden saç ekimi yapmış olduğu kişilere ait operasyon öncesi ve sonrasına fotoğraflarını görerek doğal görünümü sizlere kazandırabileceği hekimi tercih edebilirsiniz.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN