Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


Saç Ekimi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekimi işlemi uzun ve kimilerine göre oldukça zahmetli bir işlemdir. Hem işlemi yapan ekip açısından hem de saç ektiren kişi açısından. Bu sebepten dolayı saç ekimi operasyonu sonrasında gerekli özeni doktorunuzun size verdiği tavsiyeleri, önerileri harfiyen yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için en önemli olanlardan bir tanesi de ekilen saç köklerinin özellikle ilk 3 gün ve daha sonrasında 10 güne kadar devam eden süreç içerisinde oldukça iyi bakmanızdır. Başınızı her hangi bir yere çarpmamanız, yatış pozisyonunuza çok önem vermeniz, mümkün olabildiğince başınız dik ve yukarda yatmanız gerekmektedir.


İşlem sonrasında saç ekimi merkezlerine giden hastalara çok detaylı olarak bilgiler aktarılmaktadır. İşlemden bir gün sonrasında ise pansuman işlemleri için merkezlerimize davet ediyoruz. İşlem sonrasında yapmış olduğumuz bandajların çıkarılması ve saç bandını takma işlemi uyguluyoruz. Üçüncü gün ise saç yıkama işlemlerini hasta eğer isterse kendi veya talep ederse merkezimizde saç yıkama işlemleri uygulamaktayız. Eğer başınızı her hangi bir yere çarparsanız, yıkamalarda verilen önerileri son derece riayet ederseniz işlem sonrasındaki ilaçlarınızı düzenli bir şekilde kullanırsanız bakımı oldukça kolaydır ve sonuç bunlara mukabil olarak son derece iyi olacaktır.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN