Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


Saç Ekimi Nerede Yaptırılmalıdır?

Teorik olarak belirtmek gerekirse Sağlık Bakanlığı uygulama ve talimatlarına göre bu sorunun cevabı belirlenmiştir. Saç ekimi operasyonu tamamen hastane koşulları altında, steril şartlarda yapılması gerekmektedir. Saç ekimi yaptıracak olan kişilerin buna en çok dikkat etmesi gerekmektedir.


Hastane veya cerrahi tıp merkezi ortamında her türlü müdahalenin yapılabildiği güvenli, steril ve temiz ortamlar içerisinde yapılmasını hastalarımıza özellikle vurgulamak istiyoruz. Mutlaka ekibin sorumlusu olarak ekibin başında bir doktor olmalıdır. Bu işlemlerin tümü plastik cerrahlar tarafından uygulanması gerekmektedir. Bunların yanı sıra diğer dikkat edilecek hususlar olarak tavsiyelerde bulunabiliriz.
Daha önceden yapılmış olan ekimlerin sonuçlarını sizlerle paylaşabilen hatta gerekirse referans verebileceği hastaları olan kliniklere saç ekimi yaptırabilirsiniz. Daha önceden opere edilmiş, hastaları görme ihtimalinizin olabileceği yerleri tercih edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden daha önceden saç ekimi işlemi yaptırmış olan aile fertlerinizden fikir elde edebilirsiniz.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN