Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç ekimi fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar saç ekimi yaptıracak kişilerin en çok bizlere yöneltmiş olduğu soruların ilk sırasında yer almaktadır. Bizler hastalarımıza ise operasyon işleminin alt limiti ve üst limitini belirtiyoruz. Gerçek maliyetinin belirlenmesini ise hastamız kliniğimize geldiği zaman net olarak bilgi verebiliyoruz.


Çünkü kliniğimizde öncelikle sizlere saç analizi yapılıyor. Bu analiz içerisinde saç yapınız, ne kadar köke ihtiyacınız olduğu cm2’de ense bölgemizde kaç greft olduğu, saç boşluk alanlarınız belirlenmesinin ardından hastalarımıza fiyat bilgisi verebilmekteyiz. Maliyete etki eden diğer etkenler arasında ise kliniğin lokasyonu, sterilizasyon, hastane koşulları gibi bir çok etken maliyetleri etkileyebilmektedir.
Hastalarımıza internet üzerinden ortalama olarak net bir fiyat belirtilmesini Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmış olduğundan dolayı fiyat bilgisi paylaşamamaktayız. Fiyat bilgisi almak için tercihinizi yapmış olduğunuz doktor ve hastanelerden bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN