Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Gaziantep saç ekimi merkezi olan Estetik Hair adı altında 1995 yılında ilk olarak İstanbul’da kurulmuştur.  Birçok ünlüye saç ekimi ve estetik alanında destek sağlamıştır. Faaliyetlerine Avrupa ve Anadolu yakasında 2005 yılına kadar devam etmiştir.

Türkiye’de saç nakli konusunda fue saç ekimi tekniği uygulanarak birçok ünlü sima bu teknik ile operasyon gerçekleştirmiştir. Günümüz koşullarının en iyi tekniği fue saç ekimi operasyonudur. Hastalarımızın memnuniyetini kendine prensip edinmiş olup yapılan saç ekimi uygulamalarının tamamen doğal gözüken, yüz hatlarınıza uyumlu olmasıyla ve dışarıdan bakılınca saç ekimi yaptırdığınızın anlaşılmaması, sağlıklı bir operasyon olması bizim için önemlidir.

Avrupa’nın birçok ülkesinden saç nakli için gelen hastalarımızı daha iyi şartlarda ağırlamak için otel konaklaması, havaalanı transferi gibi hizmetler ile VİP düzeyde hizmet sağlamaktayız.

Operasyon öncesi ve sonrasında saç ekimi için yüz hatlarınıza uyumlu saç çizgisi planı hazırlanır. Daha sonrasında saçlar sıfıra seviyesinde kesildikten sonra iki kulak arasında kalan bölgeden ihtiyacınız olan sayıda kökler alındıktan sonra ekim aşamasına geçilir. Kök alma ve ekim aşaması tamamen lokal anestezi altında yapıldığı için ağrı acı hissetmezsiniz. Alınan kökler açılan saç kanalları içerisine tek tek yerleştirilir. Operasyon süresi 6,9 saat arasında sürebilir. Yeni ekilen saçlarınızın çıkması ortalama olarak 7-12 aylarda tamamlanır.

Uzmanlık Alanları

  • Fue Saç Ekimi
  • Sakal Ekimi
  • Bıyık Ekimi
  • Favori Ekimi

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN