Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Songül ALCI 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. 1996 Yılında AİBÜ Sağlık Yüksekokulundan mezun olmuştur ve daha sonra mesleki kariyerine Florence Nightingale Hastanesinde devam etmiştir.

2005 yılında Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Bu süreçten sonra çeşitli hastanelerde ve estetik cerrahi kliniklerinde ameliyathane sorumlusu olarak görev almıştır.

2008 Yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksekokulundan mezun olmuştur. 2011 Yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır.

Songül ALCI 2001 yılında saç ekim operasyonlarına başlamıştır. İlk olarak 2006 yılında mikro motor ile fue saç ekimi tekniğini uygulamıştır. Saç ekimi operasyonlarında kullanılan cihazların üretimi konusunda katkılar sağlamıştır. 2008 Yılından bu yana Göztepe ve Bahçelievler’de bulunan Medikalpark Hastanesinde saç nakli ünitelerinin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapmaktadır. Saç ekimi konusunda 15 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye’de saç ekimi konusunda öncü olmakla birlikte dünya genelinde uygulanan güncel teknikleri sürekli takip ederek sağlık sektörüne katkıda bulunmaktadır.

Solgül ALCI kliniğinde uzman kadrosu ile yerli ve yabancı misafirlerine kaliteli bir saç ekimi deneyimi yaşatmaktadır.

Uzmanlık Alanları

  • Fue Yöntemiyle Saç Ekimi
  • Traşsız Saç Ekimi
  • Sakal, Bıyık, Kaş Ekimi
  • Saç Mezoterapisi
  • Prp Kök Hücre Tedavisi

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN