Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Uzm. Dr. Sibel ÜNLÜ Bursa’da estetik cerrahi operasyonu alanları içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu ve 4 yıl cildiye uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık eğitiminin ardından Bursa Özel Konur hastanesinde tam 10 yıl boyunca görev almıştır. Şuanda kendine ait muayenesinde sizlere saç ekimi, ışık dolgusu, prp, dermaroller, cilt bakımı bölgesel zayıflama, akupuntur testleri ve tedavileri gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi operasyonu tamamen hastane ortamında ve doktor eşliğinde yapılmalıdır. Saç ektirme işlemi yaptıracak olan kişinin yüz hatlarına uygun planlama işlemi yapıldıktan sonra bilgisayar analizleriyle hastadan ne kadar kök alınacağı ve ekileceği hastamızla karar verdikten sonra operasyonunuz hastane ortamında gerçekleştirilir. Operasyon ekilecek kök durumuna göre ortalama olarak 6-9 saat arasında sürebilmektedir.

Hastalarımıza fue saç ekimi tekniği kullanarak operasyon gerçekleştirmekteyiz. Bu teknik ülkemizde 10 yıldır tüm plastik cerrahlar tarafından kullanılmakta olup nihai başarılı sonuçların elde edilebildiği en iyi teknik olarak bilinmektedir. Saç ekimi işlemi hakkında detaylı bilgi almanız için sizleri muayenemize davet ediyoruz. 

Saç ekimi hakkında fiyat bilgisi, randevu talebi veya fotoğraflarınızı göndermek için ileşim formu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN