Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Op. Dr. Onur GÜRBÜZ 1976 Mersin’de doğmuştur. 1993 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Mezun olduktan sonra Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi anabilim dalını seçerek 7 yıl geçen eğitimini tamamlamıştır ve birçok sayısız estetik cerrahi operasyonlarına katılmıştır.

2006 Yılında Florida/America’da katılmış olduğu ASAPS kongresinde “FUE tekniği ile saç ekimi” hakkında Prof. Dr. Alfonso Barrera’dan almış olduğu kurs sonrasında o yıllarda yeni yeni uygulama alanı genişleyen FUE saç ekimine olan ilgisi artmış olup, bu konuda özel olarak ilgilenerek isminden bahsettirmeye başlamıştır.

2008 Yılında mecburi hizmet nedeniyle Kayseri Eğitim ve Araştırma hastanesinde 2 yıl çalışmıştır. 2009 Yılından itibaren kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Saç ekimi Fut ve Fue olarak kendi içerisinde ikiye ayrılan bir tekniktir. Fut tekniği daha eski yıllarda tercih edilen ve günümüz koşullarında şuanda kullanılmayan bir tekniktir. Fue saç ekimi tekniği ile ağrı veya acı hissetmeden lokal anestezi altında hastanın iki kulak arasında kalan bölgesindeki köklerin alınmasıyla alınan köklerin tek tek dökülen alanlara ekilmesi işlemidir. Bu teknik ile son derece doğal ve gür saçlara kavuşabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

  • Fue Tekniğiyle Saç Ekimi
  • Burun Estetiği
  • Göğüs Estetiği
  • Vücut Estetiği
  • Cilt Estetiği
  • Medikal Estetik

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN