Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Op. Dr. Ergin IŞIK Ankara 1984 doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Erzurum Atatürk İlkokulu, Erzurum Anadolu Lisesi ve 2002’de derece ile kazanmış olduğu Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesinde tamamlamıştır. Aynı yıl içerisinde Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi kazanmıştır ve 6 yıllık tıp eğitimini almasından sonra Sağlık Bakanlığı nezdinde Erzurum Yazıpınarı Sağlık Ocağında doktorluk yapmıştır.

Tıp alanında girmiş olduğu uzmanlık sınavında üstün başarı göstererek 2008 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında asistan doktor olarak göreve başlamıştır.

2011 yılında Atatürk Üniversitesindeki görevinden ayrılıp yeniden girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında başarılı oldu ve Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde göreve başladı. 2015 yılında Plastik Cerrahi ihtisasını tamamladı. Halen Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevine Operatör Doktor olarak devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Fue Saç Ekimi
Yüz Estetiği
Meme Estetiği
Burun Estetiği
Lıposuctıon
Dolgu
Botoks
Dövme silme
Cilt yenileme
Lazer lipoliz
Dudak büyütme

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN