Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Hair Of İstanbul saç ekimi merkezi Op. Dr. Beyhan KANMAZ eşliğinde hastane içerisinde, ameliyathane ortamında İstanbul ilinde saç ekimi operasyonları sağlamaktadır.

Saç kaybına uğramış olan kişilerin saç ekimi işlemiyle en doğal ve kalıcı olarak eski haline kavuşması işlemidir. Dökülme alanı yaşanılan bölgeye hastanın kendi saçları kullanılarak donör bölgeden kökler teker teker alınması esasına dayalı Fue saç ekim tekniği ile hiçbir ağrı veya acı duymadan lokal anestezi altında kökler alınır ve dökülme alanı yaşanılan bölgeye tek tek ekilir.

Başta erkeklerin rağbet etmiş olduğu bu operasyon aynı zamanda bayanlarında ilgisini çeken bir ameliyattır. Saç ekimi tamamen Plastik Cerrah tarafından yapılabileceğini belirterek tamamen hastane koşulları altında, doktor gözetiminde yapılması şartı olan bir operasyondur.

Hair Of İstanbul sadece saç ekimi operasyonları değil aynı zamanda sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, prp kök hücre tedavisi gibi operasyonları da sağlamaktadır.

Uzmanlık Alanları

  • Fue Tekniğiyle Saç Ekimi
  • Sakal Ekimi
  • Bıyık Ekimi
  • Kaş Ekimi
  • Prp Kök Hücre Tedavisi

Saç ekimi kliniğimizi ziyaret ederek ücretsiz saç analizi yaptırabilir, burada bulunan iletişim formundan soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN