Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Sağlık sektörünün hızlı bir şekilde gelişim kaydetmesi ile farklı bir noktaya gelmiş olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Başta saç ekimi olmak üzere estetik cerrahi alanının eski yıllara göre etkin yapılanma içerisinde olduğunu görmekteyiz.

Ethica olarak sağlık sektörünün vermiş olduğu tüm zorlukları ve sorumlulukları biliyor, sağlığın önemli düzeyde olduğunu her zaman her yerde vurgulamaya devam ediyor. Yapmış olduğu çalışmalar ve tespitler sayesinde sektöre her zaman katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Sağlık hizmeti vermek ciddi bir sorumluluk almak ile başlar. Ethica Sağlık Grubu’nun amacı ise isminden güç alarak doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uzman doktorlar eşliğinde sağlayarak hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Uzmanlık Alanları

Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi
Dermatoloji ve medikal estetik
Saç Ekimi ve Saç Sağlığı
Göz Hastalıkları
Koruyucu Genetik ve Anti-Aging
Akupunktur Nöral Tedavi
Diyet ve Sağlıklı Yaşam Kliniği
Varis Kliniği
Kalıcı Makyaj
Medikal El ve Ayak Bakımı
Spa & Solaryum
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Estethica Ataşehir: Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 28 Ataşehir / İstanbul Estethica Bakırköy: İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1 Bakırköy / İstanbul Bakırköy / İstanbul: Estethica Levent Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent / İstanbul

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN