Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Saçlar fiziksel görünümü tamamlayan önemli bir aksesuar olup aynı zamanda sağlığın ve yaşam tarzının da göstergesidir. Sıklıkla karşılaştığımız saç dökülmesi problemi kişide fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklara yol açabilir. Tıptaki gelişmeler ve modern teknikler sayesinde saç ekimi ile son derece doğal ve güzel sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu sayede saç dökülmesinin kişide yaratacak olduğu psikolojik ve sosyal problemlerin önüne de geçilmiş olur.

Saç ekimi öncesi ekimi yapacak olan uzman hekim ile görüşmeniz ekimden iyi bir sonuç almanız için gereklidir. Muayene esnasında ekimi yapacak olan uzman hekim kafa derinizi ve saçlarınızı muayene edecek size saç ekiminin seyri ve olası sonuçları hakkında bilgi verecektir. Saç ekimi sedasyon ve lokal anestezi ile yapılabilir. Ense bölgesindeki dökülmeyen nitelikli saçlarınız fue saç ekimi tekniği ile tek tek alınır ve yine tek tek saçlarınızın dökülmüş olduğu alana ekim yapılır. Bu işlem esnasında ve sonrasında hiçbir ağrı hissetmezsiniz. Saçların alındığı ve ekimin yapıldığı alanda hiçbir iz olmaz. Ekim yapılan saçların yönü önceden mevcut olan saçlarınızla aynı olacak şekilde ayarlanır. Bu şekilde son derece doğal ve dışarıdan belli olmayan görüntüler elde edilir. Operasyondan ertesi gün normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Operasyondan üçüncü günden itibaren saçlarınızı yıkamaya başlarsınız. Birinci aydan itibaren saçlarınız yavaş yavaş uzamaya ve her geçen ay saçlarınızın sıklığı artmaya başlar. Ekim yapılan saçlar artık dökülmeyecek olan saçlarınızdır. Dilediğiniz gibi yıkayıp dilediğiniz gibi tarayabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Göğüs Estetiği
  • Saç Ekimi
  • Prp Tedavisi
  • Ameliyatsız Güzellik Uygulamaları

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN