Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu

Konya Özel Akademi hastanesi olarak kalite, dürüstlük ve insana bağlı sağlık hizmeti amacıyla kurulmuş 2002 yılında faaliyete giren sağlık merkezidir. 

4000 m² kapalı alanda hizmet sağlayan hastanemiz ilk olarak sağlık merkezimizi ziyaret eden hastalarımızı tetkik, tanı, ve tedavi ve diğer hizmetleriyle hastanecilik alanında sürdürülebilir hizmet sunmaktadır. Amacımız hastalarımıza kaliteli ve uygun fiyatlarla sağlık operasyonları sunmayı hedeflemektir.

Saç ekimi hastane ortamında ve plastik cerrahi doktorları eşliğinde yapılması gereken bir operasyon türüdür. Bu hususta saç ektirme işlemi yaptıracak olan hasta adayları merkezleri çok iyi düzeyde araştırması gerekmektedir. Konya Akademi Hastanesi olarak saç ekimi konusunda uzman doktorlar eşliğinde, ameliyathane ortamında mikro fue saç ekimi tekniği ile operasyonlar gerçekleştirmekteyiz.

Hastamız ilk olarak hastanemizi ziyaret ettiğinde ilk olarak hastamızın saç ekimi işlemine uygun olup olmadığını araştırır ve daha sonrasında hastanın beklentilerine uygun bir şekilde operasyon yapmayı hedefleriz.

Yüz hatlarınıza saç çizgisi belirlendikten sonra ne kadar saç köküne ihtiyacınız olduğunu hesaplar ve mikro fue saç ekimi tekniği kullanarak operasyon gerçekleştiririz.

Saç nakli işlemlerinde yapılan işlemin doğal olması ve dışarıdan bakıldığı zaman anlaşılmaması gerekmektedir. En yüksek greft kök miktarını hedefleyerek başarılı operasyonlar sergilemekteyiz.

Akademi Hastanesi olarak saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraf talep etmek, randevu ve fiyat almak için hemen sağınızda bulunan iletişim formunu doldurarak uzman doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Şube bilgisi bulunamamıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

Resim Ekle
Çalışma Saatleri

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN