Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


YENİ BİR SAÇ STİLİYLE BAŞLAYIN!

Mevcut saç stiliniz cansız veya güçsüz mü? Eğer öyleyse saç ekimi ihtiyacınız olabilir.

Fue saç ekimi tekniği ile Türkiye’nin önde gelen doktor ve hastanelerin listelenmiş olduğu internet sitemizde size uygun doktoru veya merkezi belirleyerek saç ekimi ihtiyacınızı giderebilir, uzman doktorlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre erkeklerin 5 yılda bir saç stillerini değiştirdikleri kadınlara kıyasla erkekler sadece saç şekillerini değiştirdiğini gösteriyor.

Yapmış olduğumuz araştırmalara göre erkeklerin ve kadınların saç şekillerini değiştirmesinin nedenlerini inceledik. İşte en iyi tepkilerden bazılarını inceleyelim.

Saçlarında bir değişiklik düşünüyor musun?

Saç stilini değiştirmek bazıları için kolay bazıları için daha zor olabilmektedir. Erkeklerin en popüler saç stilinin simgesi haline gelen David Beckham 18 ile 40 yaşları arasında 38 farklı saç modeline sahip. Ancak bu normlara aykırıdır. Çünkü bir insan sadece saçlarını 4 kez yetişkin yaşamlarında değiştirmektedir.

David Beckham Saç Stili


Ünlü bir stili taklit etmek

Yapılan anketlere göre kadınların bir ünlü saç modelini taklit etmek için erkeklerden daha olası olduğunu ortaya koydu. Kadınların yaklaşık %44’ü saç stilleri ile beğenilen bir ünlü gibi görünmesini istediklerini söylerken erkeklerin sadece %12’si sevdikleri ünlülerin saçlarını taklit etmek istiyorlardı.

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi sorunu başlıca erkeklerin saç biçimlerini değiştirmelerinde başlıca nedenlerin bir diğeri. Ankete katılan %24’ü saçlarını değiştirmenin başlıca nedeni olduğunu belirtti.

2017 yılında olduğumuz bu günlerde erkeklerin kellik sorununu örtbas etmek için oldukça fazla çaba verdiklerini gösteriyor. Saç ekimi sonrasında ise erkekler bir ünlü kişinin saç stilini taklit ettiği de açıkça görülmektedir.

Saç ekimi erkeklere daha fazla seçenek sunar ve hayatınızın geri kalanında istediğiniz birçok saç stilini deneyerek yaşayabileceğinizi belirtmek isteriz.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN