Türkiye'nin En Kapsamlı Saç Ekimi Platformu


UZUN SÜREN DOLGUN KAŞLARA SAHİP OLMAK

Saç stilleri gibi, kaşlar da her on yıl aralıklarla yeni trendler arasına girer. İnce ve aşırı kopmuş görünüşün öfkesi dolaştığında, son zamanlarda kadınlar artık kaşlarına gözleri için daha kalın ve daha doğal bir görünüm tercih etmektedir.

Kaşlar için en büyük sorun, koparıldıklarında eski ihtişamını yeniden kazanması zor olabilir. Kaşlarımız, yüzümüzün genel görünümünü önemli düzeyde değiştirebilir, dolayısıyla daha kalın görünmesi için uğraşıyorsanız, gözlerinizi daha uzun süre dolgun tutmak için birkaç ipucu ve püf noktası vardır.

Kaşlarınızı mümkün olduğunca uzun süre yalnız bırakmaya çalışın. Bu arada, şekillerinizi vermek ve onlara daha az bakımsız görünmelerine yardımcı olmak için daima kaşlarınızı doldurabilirsiniz. Kaşlarınızı çıkardıktan ve seyrek bölgelerde göründüğünü fark ettikten sonra, bir güzellik uzmanına gidin ve kaşların düzeltilmesine izin verin. Bununla birlikte, kaşın hangi kısmının büyümek istediğinizi açıklığa kavuşturun.

Doğal İlaçları Uygulayın

Kaşlara doğal yağlar uygulamak onlara ekstra beslenme sağlamaya yardımcı olur. Zaman içerisinde ise daha sağlıklı ve kalınlaşmalarını teşvik eder. Castor Oil ve Caconut Oil gibi çeşitli doğal ilaçlar kaşlarınızın için protein ve yağ bakımından zengin içeriğe sahiptir. Besin maddelerinin ve bunların nemlendirici niteliklerinin birleşimi, kaşları kuvvetlendirmeye yardımcı olabilir. Uygulama aşamasında dikkat edin.

Tüylerin çıkarılmasına neden olabileceğinden, yağı çok ovup ovmadığınıza emin olun.

Revitabrow

Revitabrow, seyrek ve hasarlı olan kaşlar için özel olarak tasarlanmış bir saç dökülmesi tedavisidir. Doğal yağlara çok benzer şekilde, Revitabrow kaşları daha kalın ve daha güçlü tutmak için bir dizi farklı kıvamlandırma ve besleyici nitelik kullanır. Bu yöntem etkili biçimde kaşlarınızı büyütmek için gözlerinize en iyi vakıf vermenize yardımcı olan günlük bir tedavidir. Ayrıca, kaşlarınızı daha dolgun ve daha kalın bir görünüm elde etmek için kozmetik bileşenleri kullanarak kaşlarınızın görünümünü geliştirmeye yardımcı olabilir.

Kaş Ekimi

Estetik cerrahi yöntemlerine başvurarak tıpkı erkeklere saç ekimi, sakal ekimi ve favori ekimi ameliyatı uygulanabildiği gibi aynı zamanda bayanlara da fue tekniği ile kaş ekimi tedavisi uygulanabilir. Ağrı ve acı hissetmeden, lokal anestezi altında, 2 saat süren bir işlem ile tek seansta istediğiniz dolgun kaşlara kavuşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan doktor ve estetik cerrahi merkezlerinden kaş ektirme operasyonu hakkında bilgi alabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Doktor ve uzmanların şehirlere göre listelendiği, makale ve videoların yer aldığı Türkiye'nin kapsamlı saç ekimi platformu.

saç ekimi merkezinizi ekleyin

E-BÜLTEN'E KAYDOLUN